
Намет туристичний чотиримісний Tramp Bell 4 V2 Для походів, риболовлі та військового використання
11 209 ₴
- Готово до відправки
- Код: TRT-081
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Намет туристичний чотиримісний Tramp Bell 4 V2 Для походів, риболовлі та військового використання»
Намет Tramp Bell 4 (V2) - однокімнатний чотиримісний кемпінговий намет. Оснащений високим просторим тамбуром з двома входами і оглядовим вікном у торцевій стінці. Зовнішні дуги дозволяють комфортно ставити і збирати намет під час дощу, а також використовувати його як окремий павільйон, кают-компанію або кухню.
Особливості:
- Зовнішні дуги;
- Двошаровий кемпінговий намет з великим тамбуром;
- 2 входи в тамбур і оглядове вікно в його торцевій стінці;
- Вхід в спальне відділення продубльований москітною сіткою;
- Одне велике спальне відділення;
- Зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетового випромінювання;
- Зовнішній тент має просочення, що затримує поширення вогню;
- Вхід спального відділення продубльований москітною сіткою;
- Москітна сітка на входах в тамбур;
- Тент намету обладнаний спідницею;
- Велике вентиляційне вікно;
- Всі шви проклеєні;
- Знімна підлога з терпаулінга в тамбурі.
Характеристики:
Місткість: 4 людини
Тент: 100% поліестер Dry Tech 75D /190T WR PU 5000 мм в ст
Внутрішній намет: 100% дихаючий поліестер
Дно: армований терпаулинг 10000 мм в. ст.
Каркас: Durapol 11 мм
Вага: 9,4 кг
Розмір в упаковці: 16 x 64 x 23 см
Розмір: 365 х 260 х 205 см
Розмір спального місця: 225 х 260 см
Розмір тамбура: 140 х 240 см
Висота: 195 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 5000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 9.4 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Дюрапол |
| Діаметр | 11 мм |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 365 см |
| Ширина | 260 см |
| Висота | 205 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 64 см |
| Ширина в упаковке | 23 см |
| Висота в упаковці | 16 см |
- Ціна: 11 209 ₴











