
Ліхтар-лампа з карабіном кемпінгова TRAMP UTRA-190
195 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: UTRA-190
Легкий кемпінговий ліхтар-лампа з пластика. UTRA-190
Корпус виконаний у вигляді звичайної побутової лампочки.
Дає м'яке довколішнє світло.
Має три режими - яскравий, економний і сигнальний (біпер)
Його зручно тримати в руці і освітлювати простір, як свічкою, підвішується на карабінчіку під дахом намета, на гілкці дерева, чи на відтяжці тента.
Отвір у верхній частині корпусу дозволяє підвісити цю "лампочку" не лише за карабін, а і протягнувши в отвір реп-шнур чи мотузку.
З декількох ламп можна створювати гірлянду, маркувати світлом маршрути або окремі об'єкти загального користування у вашому таборі.
Може використовуватися якості сигнального маячка.
Характеристики:
Матеріал корпусу: пластик
Тип світлодіода: COB
Потужність світлового потоку: 25 Lum
Кількість світлодіодів: 1
Елементи живлення: 3 шт. типу ААА (у комплект не входять)
Вага: 52 гр.
Розміри: 11 х 6 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Режими роботи ліхтаря | Миготливий, Інтенсивний, Зберігаючий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип живлення | Батарейки |
| Вага | 0.52 г |
| Довжина | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина | 6 мм |
| Ширина | 6 мм |
- Ціна: 195 ₴


