
Намет туристичний тримісний Tramp Totem Apache / для туризму, риболовлі, військових / легкий, компактний, водостійкий
5 474 ₴
- Готово до відправки
- Код: UTTT-023
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Намет туристичний тримісний Tramp Totem Apache / для туризму, риболовлі, військових / легкий, компактний, водостійкий»
Тримісний однокімнатний кемпінговий намет Totem APACHE 3. Просторий високий тамбур з 2 входами і оглядовим вікном у торцевій стінці. Зовнішні дуги дозволяють комфортно встановлювати і складати намет під час дощу, а також використовувати його як окремий павільйон, кают-компанію або кухню. Намет розрахований на сімейний відпочинок і відпочинок великої компанії, він дуже просторий і надійний.
Особливості:
- Зовнішні дуги
- Двошаровий кемпінговий намет з одним входом і великим тамбуром
- Два входи в тамбур і оглядове вікно в його торцевій стіні
- Вхід в спальне відділення продубльований москітною сіткою
- Одне велике спальне відділення
- Два великих вентиляційних вікна
- Всі шви проклеєні
Характеристики:
Тип: Кемпінговий намет
Кількість місць: 3
Вага: 5,2 кг
Розміри: 310 x 210 х 205 см
Розмір в упаковці: 18 x 61 x 22 см
Кількість входів: 2
Каркас: фібергласс 11 мм + сталь 16 мм
Матеріал дна: армований терпаулінг 10000 мм в. ст.
Матеріал тенту: 100% поліестер Taffeta 75D / 190T PU 2000 мм в ст
Матеріал внутрішнього намету: 100% дихаючий поліестер 68D/68D 190T
Кілки: Сталеві
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 2000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 5.2 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Діаметр | 9.5 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 310 см |
| Ширина | 210 см |
| Висота | 205 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 18 см |
| Ширина в упаковке | 22 см |
| Висота в упаковці | 61 см |
- Ціна: 5 474 ₴











