
Намет двомісний Tramp Lite Wonder 2 / для туризму, риболовлі, військових / легкий, компактний, водостійкий
3 765 ₴
- Готово до відправки
- Код: TLT-005-sand
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Намет двомісний Tramp Lite Wonder 2 / для туризму, риболовлі, військових / легкий, компактний, водостійкий»
Простий двомісний намет Tramp Lite Wonder 2 для нетривалих походів вихідного дня і відпочинку на природі в теплу пору року. Відмінний бюджетний варіант. Модель зроблена з якісних матеріалів, має надійну конструкцію.
Особливості:
- Двошаровий намет з двома входами;
- Вхід спального відділення продубльований москітною сіткою;
- Можливе встановлення козирька на стійках перед входом;
- Два вентиляційних клапана;
- Всі шви проклеєні.
Характеристики:
Тент: 100% поліестер 75D/190T WR PU 4000 мм в ст
Внутрішній матеріал намета: 100% дихаючий поліестер
Матеріал дна: армований терпаулінг 10000 мм в. ст.
Каркас: фібергласс 7,9 мм + сталь 16 мм
Вага: 3,4 кг
Розміри: 160 х 220 х 110 см
Розмір в упаковці:16 x 54 x 18 / 15 x 59 x 17 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Колір | Пісочний |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 3.4 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Діаметр | 7.9 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 54 см |
| Ширина в упаковке | 18 см |
| Висота в упаковці | 16 см |
- Ціна: 3 765 ₴










