
Намет тримісний Tramp Lair 3 v2 / для туризму, риболовлі, військових / легкий, компактний, водостійкий
6 969 ₴
- Готово до відправки
- Код: TRT-039
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Намет тримісний Tramp Lair 3 v2 / для туризму, риболовлі, військових / легкий, компактний, водостійкий»
Оновлена версія універсального туристичного тримісного намету Tramp Lair 3 v2. Тридугова модель конструкції "півсфера" з просторим тамбуром і двома входами. Великий тамбур на додатковій дузі. Хороше рішення для походів з тривалими стоянками на одному місці.
Відміна від першої версії — велика водостійкість тенту 6 000 мм і дна 8 000 мм.
Призначення:
- Піший та гірський туризм, сімейний відпочинок на природі.
Час використання:
- Весна, літо, осінь.
Особливості:
- Двошаровий намет з двома входами;
- Спочатку ставиться на дугах внутрішній намет, зверху накривається тентом;
- Зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетового випромінювання;
- Зовнішній тент має просочення, що затримує поширення вогню;
- Великий місткий тамбур;
- Два вентиляційних клапана;
- Світловідбиваючі відтяжки та елементи вентиляції;
- Входи внутрішнього намету продубльовані москітною сіткою;
- Каркас з дюрапола;
- Всі шви проклеєні;
- Ідеальний для туристичних походів у весняний, літній і осінній час.
Характеристики:
Конструкція: купол
Кількість місць: 3
Вага: 5 кг
Кількість тамбурів: 2
Кількість входів: 2
Розміри намету: 220 x 370 х 130 см
Розміри спального місця: 210 x 210 см
Тамбур (ширина x глибина): 210 x 100 / 210 x 50 см
Розмір в упаковці: 24 x 57 x 20 см
Каркас: Durapol 8,5 мм
Тканина тенту: 100% Поліестер 75D/190T RipStop 6000 мм в. ст.
Водостійкість тенту, мм/в ст.: 6000
Тканина дна: 100% Поліестер 75D/190T 8000 мм в. ст.
Водостійкість дна, мм/в. ст.: 8000
Внутрішній намет: 100% дихаючий поліестер
Можливість окремо встановити тент: немає
Двошаровий намет: так
Вентиляційні вікна: так
Прозорі вікна: немає
Протимоскітна сітка: так
Вітрозахисна спідниця: немає
Упаковка/чохол: так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 6000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 5 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Дюрапол |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 370 см |
| Ширина | 220 см |
| Висота | 130 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 57 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Висота в упаковці | 24 см |
- Ціна: 6 969 ₴











