
Намет туристичний одномісний Tramp Bicycle Light v2 / для туризму, риболовлі, військових / легкий, компактний, водостійкий
3 650 ₴
- Готово до відправки
- Код: UTRT-033
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Намет туристичний одномісний Tramp Bicycle Light v2 / для туризму, риболовлі, військових / легкий, компактний, водостійкий»
Універсальний намет Tramp Bicycle light - одномісний двошаровий легкий туристичний намет із двома входами. Простий в установці, завдяки невеликій площі його можна поставити там, де намет більшого розміру встановити не вдасться. Завдяки малій вазі і компактності в упакованому стані модель стане відмінним рішенням для велопоходів, літніх туристичних походів або автостопу.
Невелика вага, сучасні матеріали, міцність і вражаюча зручність конструкцій - все це чудово підійде для кожного шукача пригод!
Особливості:
- Двошаровий намет з двома входами;
- Намет має 2 вентиляційних клапана з регульованою по висоті стійкою;
- Всі шви намету проклеєні;
- Всі входи в спальне відділення продубльовані москітними сітками;
- Зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетового випромінювання;
- Виріб має просочення затримує поширення вогню при загорянні;
- Намет призначений для туристичних походів у весняний, літній і осінній час.
Характеристики:
Тип: Універсальна намет
Кількість місць: 1
Вага намету: 2,3 кг
Розміри: 240 х 100 см
Розмір в упаковці: 17 х 37 х 16 см
Кількість входів: 2
Матеріал каркаса: Дюрапол
Матеріал дна: 100% поліестер 75D190T 8000 мм в ст
Матеріал тенту: 100% поліестер 75D190T RipStop, PU 6000 мм в ст
Матеріал внутрішнього намету: Сітка
Кілочки: Металеві
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Колір | Зелений |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 6000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 2.3 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Дюрапол |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 240 см |
| Ширина | 100 см |
| Висота | 100 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 37 см |
| Ширина в упаковке | 17 см |
| Висота в упаковці | 16 см |
- Ціна: 3 650 ₴











