Подарунок

Намет туристичний тримісний Time Eco Travel 3 / намет для туризму, риболовлі, військових / легкий, компактний
3 450 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4001831143160_3
+380 (67) 585-37-06
Київстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 195 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Намет туристичний тримісний Time Eco Travel 3 / намет для туризму, риболовлі, військових / легкий, компактний»
Якісна туристичний намет для трьох осіб. Надійна, зручна і практична. Має зручну форму півсфери. Стане чудовим варіантом для виїздів на природу в теплу пору року.
Характеристики:
Бренд: Time Eco® (Україна)
Форма: полусфера
Кількість місць: 3-місна
Кількість входів: 1 вхід
Матеріал верху: поліестер 190T з прогумованим покриттям
Матеріал підлоги: поліетилен 120 гр/м2
Проклеєні шви: так
Матеріал каркаса: скловолокно
Колір: блакитний
Розмір: 205 + 80 x 205 x 120 см
Довжина в упаковці: 51 см
Підкладка: поліестер, який пропускає повітря
Каркас: Ø7.9 мм
Вага: 3.6 кг
ВЕЛИКИЙ ВИБІР НАМЕТІВ ЗІ ЗНИЖКАМИ ДИВИТИСЯ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Дуги | |
| Діаметр | 7.9 мм |
| Дуги | Фіберглас |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 51 см |
| Вага | |
| Вага | 3.6 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Ширина | 205 см |
| Довжина | 285 см |
| Висота | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сезон | Літо/весна/осінь |
| Призначення | Для кемпінгу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 450 ₴






