
Палатка туристична чотиримісна Time Eco Travel Plus 4 / намет для туризму, риболовлі, військових / легкий, компактний
4 995 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4000810001880
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Палатка туристична чотиримісна Time Eco Travel Plus 4 / намет для туризму, риболовлі, військових / легкий, компактний»
Чотиримісний намет у формі тунелю від українського бренду Time Eco® забезпечить вам комфортний і приємний відпочинок під час виїздів на природу. Вона має високі показники надійності, міцності і зносостійкості. Даний виріб прослужить вам не один рік, забезпечуючи комфорт і затишок в будь-яку погоду.
Характеристики:
Бренд: Time Eco® (Україна)
Форма: тунель
К-ть місць: 4-місцева
Кількість входів: 2 входи
Тамбур: є
Матеріал верху: поліестер 190T з прогумованим покриттям
Матеріал підлоги: поліетилен 120 гр/м2
Проклеєні шви: так
Матеріал каркаса: скловолокно
Опірність опадів: 2 000 мл
Колір: блакитний; чорний
Розміри (Д х Ш х В): 210+130 х 240 х 130 см
Товщина каркасу: Ø8/5 мм
Кількість каркасних прутів: 3
Вага: 4,5 кг
Упаковка: чохол
Розміри чохла (Ø*Д): 16 х 58 см
Гарантія: 8 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Гарантійний термін | 8 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Тип виробу | Намет |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Розмір в упаковці | |
| Ширина в упаковке | 16 см |
| Висота в упаковці | 16 см |
| Длина в упаковке | 58 см |
| Вага | |
| Вага | 4.5 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Ширина | 240 см |
| Довжина | 340 см |
| Висота | 130 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сезон | Літо/весна/осінь |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Призначення | Для кемпінгу |
| Форма | тунель |
- Ціна: 4 995 ₴






