
Намет туристичний двомісний Кемпінг Airy 2 / намет компактний легкий / легка установка
3 588 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4823082700523
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Намет туристичний двомісний Кемпінг Airy 2 / намет компактний легкий / легка установка»
Легкий, зручний, водонепроникний та вітростійкий намет, який розрахований на 2-х чоловік. Чудовий варіант для кемпінгу, нескладних походів, пішохідного туризму та риболовлі. Вага намету – 3.5 кг
Особливості:
- Кемпінг Airy 2 має просту, але в той же час продуману конструкцію з трьох фібергласових дуг, які легко з'єднуються з тентом. Для того щоб намет набув потрібну форму, коли ви ставите дуги, потрібно закріпити їх зверху спеціальними мотузками.
- Конструкція передбачає два тенти. Внутрішній тент виконаний з 100 % дихаючого поліестеру, він з усіх боків оснащений верхніми антимоскітними сітками, завдяки чому повітря і світло вільно потрапляють всередину. Вологостійкий зовнішній тент намету виготовлений з поліестеру з поліуретановим покриттям (3000 мм водяного стовпа). При перепадах температур повітряний простір між двома тентами відводить конденсат з намету.
- Намет має два вентиляційні віконця.
- Всі шви проклеєні водонепроникною стрічкою. Airy 2 надійно захистить від опадів навіть у саму сильну негоду.
- Намет проторий і вільний. У ньому легко дихається і міцно спиться.
- Всередині намету передбачено дві кишені для потрібних речей. Зверху розміщено кільце для підвішування ліхтаря.
- Вхід D-подібної форми, відкривається швидко і без зусиль. Він не захищений москітною сіткою повністю, але має верхнє віконце з такою сіткою.
- Тамбур намету досить місткий, він закривається на липучку і блискавку з захисним шаром тканини.
- Матеріал підлоги – довговічний, міцний армований поліетилен, 120 г/м2.
- В комплекті до намету йде компактна сумка, з допомогою якої упаковка і транспортування стає зручним та легким.
Характеристики:
Місткість: Двомісний
Каркас: Фіберглас 8.5 мм*2 / 7.9 мм*1
Зовнішній тент: Поліестер 3000 мм водного стовпа, 185T з PU покриттям
Внутрішній намет: Дихаючий поліестер, 170T
Підлога: Армований ПЕ 120 г/м2
Розміри: 50+210 х 135 х 120 см
Конструкція: Двошарова
Наявність тамбура: Є
Вага: 3.5 кг
| Вага | |
|---|---|
| Вага | 3.5 кг |
| Основні | |
| Виробник | кемпінг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Призначення | Кемпінгові |
| Тип виробу | Намет |
| Стан | Новий |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 120 см |
| Ширина | 135 см |
| Довжина | 260 см |
| Дуги | |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Дуги | Фіберглас |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Армований поліетилен |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сезон | Літо/весна/осінь |
| Кількість шарів | Двошарові |
- Ціна: 3 588 ₴











