
Намет туристичний чотиримісний Tramp Lair 4 (v2) green / для туризму, риболовлі, військових / легкий, компактний, водостійкий
7 770 ₴
- Готово до відправки
- Код: UTRT-040
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Намет туристичний чотиримісний Tramp Lair 4 (v2) green / для туризму, риболовлі, військових / легкий, компактний, водостійкий»
Універсальний туристичний намет Tramp Lair 4 (v2)
Оновлена версія універсального туристичного чотиримісного намету Tramp LAIR 4 (V2).
Тридугова модель конструкції "напівсфера" з просторим тамбуром і двома входами.
Гарне рішення для походів з тривалими стоянками на одному місці.
Модель популярна серед дитячих туристичних клубів завдяки своїй зносостійкості та місткості.
Призначення: аматорський піший та гірський туризм, сімейний відпочинок на природі.
Час використання: весна-літо-осінь
Особливості:
Двошаровий намет з двома входами
Зовнішній тент намета стійкий до ультрафіолетових променів
Зовнішній тент має просочення, що затримує розповсюдження полум'я
Великий місткий тамбур
Два вентиляційних клапана
Світловідбиваючі відтяжки та елементи на вентиляції
Всі шви проклеєні
Ідеальний для туристичних походів у весняний, літній та осінній час
Характеристики:
Тент: 100% Поліестер 75D/190T RipStop 6000 мм в. ст.
Внутрішній намет: 100% дихаючий поліестер
Дно: 100% Поліестер 75D/190T 8000 мм в. ст.
Каркас: Durapol, Ø8,5 мм
Вага: 5,5 кг.
Розмір: 220 х 410 х 140 см
Розмір в упаковці: 20 x 51 x 20 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 6000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 5.5 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Дюрапол |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 410 см |
| Ширина | 220 см |
| Висота | 140 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 51 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Висота в упаковці | 20 см |
- Ціна: 7 770 ₴











