
Намет двомісний експедиційний Tramp ROCK 2 (V2) Зелений (намет для військових Трамп)
10 253 ₴
- Готово до відправки
- Код: UTRT-027-green
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Намет двомісний експедиційний Tramp ROCK 2 (V2) Зелений (намет для військових Трамп)»
Намет Tramp ROCK 2 (V2) Зелений
Двомісний експедиційний намет Tramp Rock 2 (V2) з двома входами і двома тамбурами.
Три зовнішні дуги забезпечують виняткову стійкість намету до сильного вітру, снігу і дощу.
Перевага використання в конструкції намету зовнішніх дуг:
Зручність установки під час дощу (спочатку ставиться тент, а потім під прикриттям пристібається внутрішній намет, який залишається сухим).
Можливість значно швидше складати і ставити сухий намет — досить дістати (або ввести) дуги в кишені на тенті.
Конструкція намету більш вітростійка, ніж класичний намет з дугами "всередині", за рахунок більш сильного натягування тенту і жорсткої фіксації дуг.
Зовнішні дуги сильніше натягують зовнішній тент, за рахунок чого конденсат швидше скочується з його внутрішньої поверхні, не затікає в спальний відсік.
Завдяки зовнішньому розташуванню дуг простору між шарами намету стає більше за рахунок чого поліпшується вентиляція і знижується кількість конденсату.
Забезпечений сніговою спідницею.
Чудові характеристики матеріалів, надійна конструкція, перевірена в різноманітних умовах, міцні алюмінієві дуги — ось те, що потрібно справжньому мандрівнику!
Призначення: піший та гірський туризм, альпінізм і зимові походи
Час використання: весна-літо-осінь-зима
Особливості:
- Підвищена вітро і сніго стійкість.
- Конструкція: двошарова "півсфера"
- Розташування дуг: 3 зовнішні, над тентом
- Зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетового випромінювання
- Зовнішній тент має просочення, що затримує поширення вогню
- Додаткова консольна дуга збільшує площу і внутрішній об'єм тамбура, підвищує вітростійкість і вітрообтічність намету.
- Два входи два тамбура
- Два вентиляційних вікна з можливістю відкриття зсередини намету
- Світловідбиваючі відтяжки та елементи вентиляції
- Всі шви проклеєні
- Снігова спідниця
- Комплектується 3-х гранними кілочками яскравого кольору
- Ідеальний для серйозних туристичних походів і тривалих експедицій в будь-який час року і при будь-яких погодних умовах
Характеристики:
Тип: Експедиційний намет
Кількість місць: 2
Вага намету: 4,3 кг
Розміри: 300х220х120 см
Кількість входів: 2
Матеріал каркасу: ALU 7006 8,5 мм
Матеріал дна: 100% поліестер 75D/190T 10000 мм в ст
Матеріал тенту: 100% поліестер 75D/190T Diamond RipStop PU, 8000 мм в ст
Матеріал внутрішнього намету: 100% дихаючий поліестер RipStop
Кілочки: Алюмінієві
Розмір в упаковці: 20 x 47 x 23 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Експедиційні |
| Сезон | Всесезонний |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Форма | Півсфера |
| Особливості намету/тенту | Проклеєні шви, Тамбур, Вітрозахисна/снігозахисна спідниця, Вогнетривке просочення, Водовідштовхувальне просочення |
| Колір | Зелений |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 4.3 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 47 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Висота в упаковці | 23 см |
- Ціна: 10 253 ₴










