
Намет тримісний Tramp Mountain 3 (V2) Зелений Для походів, риболовлі та військового використання
11 185 ₴
- Готово до відправки
- Код: UTRT-023-green
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Намет тримісний Tramp Mountain 3 (V2) Зелений Для походів, риболовлі та військового використання»
Намет Tramp Mountain 3 v2 Зелений
Тримісний експедиційний намет Tramp Mountain 3 v2
Тридугова модель конструкції "півсфера" з просторим тамбуром, двома входами і сніжною спідницею по периметру зовнішнього тенту.
Чудові характеристики матеріалів, надійна конструкція, перевірена в різноманітних умовах, міцні алюмінієві дуги — ось те, що потрібно справжньому мандрівнику!
Призначення: піший та гірський туризм, альпінізм і зимові походи
Час використання: весна-літо-осінь-зима
Особливості :
- алюмінієвий каркас
- снігова спідниця для захисту від снігу, дощу і вітру
- 2 входи і 2 тамбура
- великий основний місткий тамбур
- входи внутрішнього намету продубльовані москітною сіткою
- двошарова конструкція
- зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетового випромінювання
- зовнішній тент має просочення затримує поширення вогню
- світловідбиваючі відтяжки та елементи вентиляції
- два вентиляційних вікна
- всі шви проклеєні
- комплектується 3-х гранними кілочками яскравого кольору
- ідеальний для серйозних туристичних походів у будь-який час року і за будь-яких погодних умов
Характеристики:
Тип: Експедиційний намет
Кількість місць: 3
Вага намету: 4.4 кг
Розміри: 380 х 220 x 130 см
Розмір в упаковці: 44 х 24 х 20
Кількість входів: 2
Матеріал каркаса: ALU 7006 Ø 8,5 мм
Матеріал дна: 100% поліестер 75D/190T 10000 мм в ст
Матеріал тенту: 100% поліестер 75D/190T Diamond RipStop PU, 8000 мм в ст
Матеріал внутрішнього намету: 100% дихаючий поліестер RipStop
Кілочки: Алюмінієві
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Експедиційні |
| Сезон | Всесезонний |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Форма | Півсфера |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Проклеєні шви, Тамбур, Вітрозахисна/снігозахисна спідниця, Вогнетривке просочення, Водовідштовхувальне просочення |
| Колір | Зелений |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 4.4 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 44 см |
| Ширина в упаковке | 24 см |
| Висота в упаковці | 20 см |
- Ціна: 11 185 ₴











