
Двомісний туристичний намет Tramp Peak 2 (V2) Зелений для походів, риболовлі та військового використання
8 202 ₴
- Готово до відправки
- Код: UTRT-025-green
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Двомісний туристичний намет Tramp Peak 2 (V2) Зелений для походів, риболовлі та військового використання»
Двомісний експедиційний намет Tramp Peak 2 (V2) з двома входами, двома тамбурами збільшеного об'єму і площі.
Додаткова консольна дуга збільшує площу і внутрішній об'єм тамбура, підвищує вітростійкість і вітрообтічність намету.
Забезпечений сніговою спідницею.
Чудові характеристики матеріалів, надійна конструкція, перевірена в різноманітних умовах, міцні алюмінієві дуги — ось те, що потрібно справжньому мандрівнику!
Призначення: піший та гірський туризм, альпінізм і зимові походи
Час використання: весна-літо-осінь-зима
Особливості:
- Конструкція: двошарова "півсфера"
- Снігова спідниця
- Розташування дуг: внутрішнє, під тентом
- Зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетового випромінювання
- Зовнішній тент має просочення, що затримує поширення вогню
- Додаткова консольна дуга збільшує площу і внутрішній об'єм тамбура, підвищує вітростійкість і вітрообтічність намету.
- Збільшений тамбур
- Світловідбиваючі відтяжки та елементи вентиляції
- Два вентиляційних вікна
- Всі шви проклеєні
- Снігова спідниця
- Комплектується 3-гранними кілочками яскравого кольору
- Ідеальний для серйозних туристичних походів і тривалих експедицій в будь-який час року і при будь-яких погодних умовах
Характеристики :
Тип: Експедиційний намет
Кількість входів: 2
Кількість місць: 2
Вага намету: 3,7 кг
Тент: 100% поліестер 75D/190T Diamond RipStop PU, 8000 мм в ст
Внутрішній намет: 100% дихаючий поліестер RipStop
Дно: 100% поліестер 75D/190T 10000 мм в ст
Каркас: сплав ALU 7006 8,5 мм
Розмір: 290х220х120 см
Розмір в упаковці: 17х45х22 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Експедиційні |
| Сезон | Всесезонний |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Форма | Півсфера |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Колір | Зелений |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 3.7 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 17 см |
| Ширина в упаковке | 45 см |
| Висота в упаковці | 22 см |
- Ціна: 8 202 ₴











