
Намет чотиримісний Tramp Sphinx 4 (v2) (намет з великим тамбуром для військових Трамп)
12 821 ₴
- В наявності
- Код: TRT-088
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Намет чотиримісний Tramp Sphinx 4 (v2) (намет з великим тамбуром для військових Трамп)»
Намет Tramp SPHINX 4 (V2).
Чотиримісний однокімнатний кемпінговий намет Tramp SPHINX 4 (V2) з великим просторим тамбуром з високою стелею в якому, при необхідності, можна розмістити кемпінговий столик і кілька складних стільців, обладнати кухню або провести час досить великою групою людей у негоду.
Завдяки зовнішніми дугам намет зручно встановлювати під дощем - спальний відсік підвішується після установки зовнішнього тенту і залишається сухим.
Особливості:
- Двошаровий кемпінговий намет з двома входами, великим тамбуром
- Зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетового випромінювання
- Зовнішній тент має просочення, що затримує розповсюдження вогню
- Входи всіх спальних відділень продубльовані москітною сіткою
- Москітна сітка на вході в тамбур
- Тент намету обладнаний снігозахистом
- Велике спальне відділення
- Два великих вентиляційних вікна
- Всі шви проклеєні
- Знімна підлога з терпаулінга в тамбурі
Характеристики:
Тент: 100% поліестер Dry Tech 75D /190T WR PU 5000 мм в ст
Внутрішній намет: 100% дихаючий поліестер
Дно: армований терпаулінг 10000 мм в. ст.
Каркас: Durapol 11мм
Стійки козирка: сталь 16 мм, 2 шт
Кількість входів: 2
Кількість тамбурів: 1
Вага: 12,3 кг
Розмір: 455 х 255 см
Розмір спального місця: 240 х 240 см
Розмір тамбура: 200 х 225 см
Висота: 160 см
Висота тамбура: 190 см
Розмір в упаковці: 17 x 73 x 34 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 5000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 12.3 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Дюрапол |
| Діаметр | 11 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 73 см |
| Ширина в упаковке | 17 см |
| Висота в упаковці | 34 см |
- Ціна: 12 821 ₴











