
Намет Tramp Brest 9 (V2) зелений (великикй 3 кімнатний намет для військових Трамп)
18 340 ₴
- Готово до відправки
- Код: TRT-084
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Намет Tramp Brest 9 (V2) зелений (великикй 3 кімнатний намет для військових Трамп)»
Трикімнатний намет Tramp Brest 9 (V2)
розрахований на комфортне розміщення компанії з 9 чоловік, які, завдяки розміщенню в трьох окремих відсіках, вхід в які веде з загального великого і високого тамбура, не будуть заважати один одному. До того ж, входи в окремі приміщення затягнуті протимоскітними сітками, щоб ніякі комахи не турбували ваш сон.
Самі приміщення обладнані великими вентиляційними вікнами, завдяки чому в наметі завжди буде свіже повітря. Цим цілям служить і матеріал внутрішньої палатки – 100% дихаючий нейлон, покликаний захищати вас від задухи.
Для комфортного розміщення і прибирання підлога в тамбурі знімається.
Особливості:
- Двошаровий кемпінговий намет з великим тамбуром
- Три спальних відділення
- Зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетового випромінювання
- Зовнішній тент має просочення, що затримує поширення вогню
- Входи всіх спальних відділень продубльовані москітною сіткою
- Москітна сітка на вході в тамбур
- Тент палатки обладнаний спідницею
- Три великих вентиляційних вікна
- Всі шви проклеєні
- Знімний пол з терпаулінга в тамбурі
Характеристики:
Місткість: 9 осіб
Тент: 100% поліестер Dry Tech 75D /190T WR PU 5000 мм в. ст.
Внутрішній намет: 100% поліестер, що дихає
Дно: армований терпаулінг 10000 мм в.ст.
Каркас: Durapol 9,5/11мм
Стійки козирка: сталь 16 мм, 2 шт.
Кількість входів: 1/3
Кількість тамбурів: 1
Вага: 17 кг
Розмір: 505 х 440 см
Розмір спального місця: 220 х 180 см + 210 х 180 +220 х 180 см
Висота: 160 см
Розмір тамбуру: 215 х 215 см
Висота тамбуру: 210 см
Розмір в упаковці: 21 х 65 х 35 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 9 |
| Кількість входів | 3 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість кімнат | 3 |
| Колір | Зелений |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 5000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 17 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Дюрапол |
| Діаметр | 9.5 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 65 см |
| Ширина в упаковке | 21 см |
| Висота в упаковці | 35 см |
- Ціна: 18 340 ₴






