Термос бренду Mega на 2,05 л підходить як для зберігання напоїв, так і для рідких гарячих страв. Це по-справжньому універсальна річ за бюджетною ціною. Корпус термоса зроблений з міцного пластику, а колба - зі скла. Дана модель тримає тепло протягом 8 годин, а холод - 24 години. Виріб оснащений зручною ручкою, нижня частина корпусу укомплектована відділом для зберігання цукру, в комплекті дві пластикові чашки.
Пробка – закручується, оснащена спеціальною горловиною, яка дозволяє легко і акуратно наливати, або пити вміст безпосередньо з термоса, не відкриваючи пробку.
Характеристики:
Висота (см): 41
Глибина (см): 26.5
Діаметр (см): 14.5
Діаметр горловини (см): 4.5
Вага (кг): 1.07
ВЕЛИКИЙ ВИБІР НАЙКРАЩИХ ТЕРМОСІВ. ВИГІДНІ ЦІНИ ДИВИТИСЯ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Харчовий |
| Об`єм | 2.05 мл |
| Помповий механізм | Ні |
| Матеріал корпусу термоса | Пластик |
| Матеріал колби | Скло |
| Колір | Синій |
| Ручка | Є |
| Час збереження тепла | 8 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Кількість чашок | 2 |
| Кількість відділень для їжі | 1 |
| Виробник | Mega |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 410 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Глибина | 265 мм |
| Вага | 1070 г |
| Ширина горловини | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴



