Якісна річ за доступною ціною. Термос має стильний ергономічний дизайн, завдяки чому простий та зручний у використанні.
Модель оснащена ручкою та двома чашками, зроблена з високоякісного міцного пластику, усередині – скляна колба. З цим термосом ви можете вирушити на прогулянку, у відрядження або на природу, знаючи, що гарячий чай чи кава завжди під рукою. Термос має пробку, що закручується, оснащену спеціальною горловиною, яка дозволяє легко і акуратно наливати, або пити вміст безпосередньо з термоса, не відкриваючи пробку.
Характеристики:
Висота, (см): 30
Глибина (см): 23
Діаметр (см): 12
Діаметр горловини (см): 3.8
Вага (кг): 0.61
Матеріал колби: скло
Матеріал корпусу: пластик
Збереження температури (тепло): 8 год
Збереження температури (холод): 24 год
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 1 мл |
| Матеріал корпусу термоса | Пластик |
| Матеріал колби | Скло |
| Колір | Синій |
| Ручка | Є |
| Час збереження тепла | 8 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Кількість чашок | 2 |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Виробник | Mega |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Вага | 610 г |
| Ширина горловини | 38 мм |
- Ціна: 655 ₴


