Компактний вакуумний термос від бренда Mega об'ємом 0.75 літра стане зручною і практичною річчю для повсякденного життя. З таким термосом ви зможете вирушити на прогулянку, у відрядження або подорож, бувши впевненим, що гарячий чай або кава завжди під рукою. Корпус термоса зроблений із міцного пластику, а колба — зі скла.
Модель підійде для зберігання гарячих рідких страв і напоїв. Виріб зберігає тепло до 8 годин, а холод до 24 годин. До комплекту до термоса входить пластикова чашка.
Характеристики:
Висота, см: 26
Глибина, см: 25
Діаметр, см: 8
Діаметр горловини, см: 6
Вага, кг: 0.56
БОЛЬШОЙ ВЫБОР ЛУЧШИХ ТЕРМОСОВ. ВИГОДНІ ЦЕНИ ПІДТРИМАТИ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 0.75 мл |
| Помповий механізм | Ні |
| Матеріал корпусу термоса | Пластик |
| Матеріал колби | Скло |
| Колір | Синій |
| Ручка | Є |
| Час збереження тепла | 8 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Кількість чашок | 1 |
| Кількість відділень для їжі | 1 |
| Виробник | Mega |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Вага | 560 г |
| Ширина горловини | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴


