Термос Thermos FBB-1000ВС 1 л здатний забезпечити вас гарячим чаєм та кавою протягом доби. Зручний, надійний, міцний, він поєднав у собі найкращі показники термопродукціі. Дана модель є "візитною карткою" американського бренду Thermos, завдяки вдалим показникам якості та ціни.
Особливості:
- Виготовлений за новітньою запатентованою технологією вакуумної ізоляції «Thermax®»;
- Подвійні стінки корпусу виготовлені з ударостійкої нержавіючої пружинної сталі 18/8;
- Герметична пробка клапанного типу, відкривається одним натисканням;
- Легко розбирається для очищення;
- Пакування п/е пакет.
Характеристики:
Висота, (см): 31
Глибина (см): 27
Діаметр (см): 8
Діаметр горловини (см): 4
Вага (кг): 0.52
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 1 мл |
| Помповий механізм | Ні |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Фіолетовий |
| Ручка | Немає |
| Час збереження тепла | 24 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Кількість чашок | 1 |
| Виробник | Thermos |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Вага | 520 г |
| Ширина горловини | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 690 ₴




