
Намет тримісний Tramp Grot 3 v2 / для туризму, риболовлі, військових / легкий, компактний, водостійкий
7 623 ₴
- Готово до відправки
- Код: UTRT-036
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Намет тримісний Tramp Grot 3 v2 / для туризму, риболовлі, військових / легкий, компактний, водостійкий»
Оновлена версія моделі Tramp Grot v2. Універсальна туристична палатка з 3 входами (2 через тамбур - бічній і торцевий, і один з тильної сторони). Також є великий вантажний передній тамбур. Всі входи в спальне відділення продубльовані москітними сітками. Місткість намету: 3 + 1.
Площа тамбуру дозволяє зручно розмістити рюкзаки, готувати їжу на пальниках в негоду і навіть, при необхідності, прийняти декількох гостей. Намет має два вентиляційних клапана у верхній частині куполу зовнішнього тенту, з регульованою по висоті стійкою.
Намет Tramp Grot v2 поєднує в собі невелику вага, сучасні матеріали, міцність і вражаючу зручність конструкцій. Це те, що потрібно для відмінного відпочинку на свіжому повітрі.
Відміна від першої версії — велика водостійкість тенту 6 000 мм і дна 8 000 мм.
Призначення:
- Туризм, риболовля, полювання, кемпінг.
Час використання:
- Весна, літо, осінь.
Особливості:
- Двошаровий намет з трьома входами;
- Намет має 2 вентиляційні клапани з регульованою по висоті стійкою;
- Всі входи в спальне відділення продубльовані москітними сітками;
- Всі шви намету проклеєні;
- Намет призначений для туристичних походів у весняний, літній і осінній час.
Характеристики:
Тип: Універсальний намет
Кількість місць: 3
Кількість входів: 3
Вага: 5.3 кг
Розмір: 220 x 490 x 130 см
Матеріал каркаса: Durapol 8,5 мм
Матеріал дна: 100% Поліестер 75D/190T 8000 мм в ст
Матеріал тенту: 100% Поліестер 75D/190T RipStop 6000 мм в ст
Матеріал внутрішнього намету: 100% дихаючий поліестер
Кілочки: Металеві
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість входів | 3 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Колір | Зелений |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 6000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 5.3 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Дюрапол |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 60 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Висота в упаковці | 20 см |
- Ціна: 7 623 ₴











