
Намет-шатер Кемпінг "Cook Room" альтанка туристична з москітною сіткою для кемпінгу та дачі
7 447 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4823082700486
+380 (67) 585-37-06
Київстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тент Кемпінг "Cook Room"
Відмінний місткий садовий павільйон. З тентом вас не будуть турбувати комарі у вечірній час, сонце в спекотний день, не застане зненацька дощ. У своєму застосуванні тент багатофункціональний, але основне його призначення - приготування та зберігання їжі в польових умовах.
Тент Кемпінг Cook Room - це Ваша персональна кухня на дачі і пікніку!
Характеристики:
Розміри (розгорнутий): 305 х 305 х 200 см
Верхній шар: поліестер 1000 мм водного стовпа, 185T
Підлога: армований поліетилен 110 г/м
Москітна сітка
Каркас: фібергласові дуги 12,7 мм*2, сталеві дуги 16 мм*2
У комплекті: упаковка у вигляді сумки
Вага: 9,9 кг
РЕКОМЕНДУЄМО ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО
ВЕЛИКИЙ ВИБІР НАМЕТІВ ЗІ ЗНИЖКАМИ ДИВИТИСЯ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | кемпінг |
| Тип виробу | Тент |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Особливості намету/тенту | Водовідштовхувальне просочення, Антимоскітна сітка, Навіс, Захист від UV |
| Стан | Новий |
| Колір | Пісочний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 1000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 9.9 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Діаметр | 12.7 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Армований поліетилен |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 305 см |
| Ширина | 305 см |
| Висота | 200 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сезон | Літо/весна/осінь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 447 ₴









