-12%

Туристичний тент UMBRA 4X5 (водонепроникний тент від дощу, сонцю та вітру)
3 385 ₴
2 990 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4823082700622
+380 (67) 585-37-06
Київстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Туристичний тент UMBRA 4X5
RedPoint Umbra 4X5 - надійний, довговічний і високоякісний тент з високими показниками водонепроникності і посиленою міцною конструкцією.
Характеристики:
Розмір (розгорнутий): 500х400 см
Матеріал: POLYESTER 185T PU 4000mm coating, seam taped
Особливості моделі:
- водонепроникність тенту 4000 mm!;
- тент по всьому периметру посилений (обшитий) стропою 2,5 мм;
- всі точки кріплення додатково посилені ;
- зигзагоподібні шви в місцях, що піддаються найбільшому навантаженню;
- точка кріплення центральної стійки з внутрішнього боку додатково посилена.
Вага: 2,250 кг
Комплектація:
- розтяжки
- кілочки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RedPoint |
| Тип виробу | Тент |
| Колір | Зелений |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 2.25 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 500 см |
| Ширина | 400 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 990 ₴





