ОБМІН/ПОВЕРНЕННЯ 14 ДНІВ ГАРАНТІЯ НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ
Тент автомобільний Кемпінг Trend
Тент автомобільний самий надійний засіб від пилу, снігу, обледеніння, ультрафіолету, продуктів життєдіяльності птахів та інших шкідливих речовин, які можуть зіпсувати кузов і лакофарбове покриття вашого авто.
Купити тент автомобільний - вірне рішення, якщо у вас немає гаража або ви на довгий час залишаєте автомобіль під відкритим небом.
Особливості:
- 2 спеціальні блискавки, які дозволяють потрапити в автомобіль, не знімаючи тент
Характеристики:
Розміри: 431 х 169 х 119 см
Матеріал: поліестер 170Т з PU покриттям
Вага: 0,88 кг
В комплекті: 2 відтяжки, 2 кілочка, чохол для тенту
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.88 кг |
| Виробник | кемпінг |
| Висота | 119 мм |
| Ширина | 169 мм |
| Довжина | 431 мм |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 |
| Тип виробу | Тент |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,01 ₴


