
Намет туристичний двомісний Red Point Steady 2 EXT / намет легкий, компактний та вологостійкий
8 742 ₴
6 850 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4823082700578
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Намет туристичний двомісний Red Point Steady 2 EXT / намет легкий, компактний та вологостійкий»
Шукаєте надійний, стійкий і комфортний намет для двох осіб? Зупиніть свою увагу на моделі Red Point Steady 2 EXT - високоякісному намету з зовнішніми дугами. З нею ваші виїзди на природу завжди будуть легкими і приємними. За рахунок спеціальної конструкції з зовнішніми дугами, установка намету відбувається легко і швидко. Red Point Steady 2 EXT поєднує в собі високу якість і продуманий захист: з ним вам не страшні ні сильний вітер, ні тривалі опади, ні духота. Він стійкий, міцний і чудово вентильований. Дві людини зможуть з комфортом розміститися в цьому наметі, чудово відпочивши і виспавшись.
Намет розрахований на "3 сезони +" - його можна використовувати з ранньої весни до глибокої осені. Відмінний варіант для мандрівників, рибалок та любителів походів.
Red Point Steady 2 EXT має зовнішні дуги, що є його особливою перевагою.
- Намет з зовнішніми дугами легко встановити під час дощу. Сильний натяг тенту і жорстка фіксація дуг забезпечують особливу вітростійкість, швидке скачування опадів і поліпшену вентиляцію.
- Верхня частина намету виконана з сітки, за рахунок чого забезпечена прекрасна прохідність повітря і значно зменшується кількість накопиченого на стінках тенту конденсату.
- Виробник розробив міцні алюмінієві дуги діаметром 9,5 мм Вони здатні надати намету додаткову міцність і вітростійкість.
- Дно намету являє собою щільне довговічне полотно з рівнем водонепроникності 10 000 мм водяного стовпа. Кути в місцях кріплення петель забезпечені додатковим шаром тканини. Всі шви дна проклеєні PU-стрічкою;
- Намет оснащений міцними замками і фурнітурою.
- В комплекті максимально полегшений чохол.
Характеристики:
Тип: 2 місний
Розміри в розгорнутому вигляді: 50+130+80x210x110 см
Верхній шар: Polyester Rip Stop 68D 185T, PU Coating 5000 mm H2O
Нижній шар: Nylon Rip Stop 68D 210T
Підлога: Polyester 150D Oxford, PU Coating 10 000 mm H2O
Каркас: ALU 7001 T6 Ø 9,5 mm
Вага: 3.2 / 2,9 кг
РЕКОМЕНДУЄМО ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО
| Вага | |
|---|---|
| Вага | 3.2 кг |
| Мінімальна вага | 2.9 кг |
| Основні | |
| Виробник | RedPoint |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Тип виробу | Намет |
| Стан | Новий |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Особливості намету/тенту | Проклеєні шви, Водовідштовхувальне просочення, Антимоскітна сітка, Підвісні полиці, Внутрішні кишені, Вентиляційні вікна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Дуги | |
| Діаметр | 9.5 мм |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 5000 мм вод. ст. |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сезон | Літо/весна/осінь |
| Призначення | Для кемпінгу |
- Ціна: 6 850 ₴











