
Намет туристичний двомісний RedPoint Steady 2 / намет легкий, компактний та водостійкий
8 824 ₴
6 550 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4820152611406
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Намет туристичний двомісний RedPoint Steady 2 / намет легкий, компактний та водостійкий»
Двомісний туристичний намет RedPoint Steady 2 - відмінний варіант для нескладних походів, пішого та велосипедного туризму, а також кемпінгу. Основними його перевагами є продумана конструкція, висока якість матеріалів і надійність. Намет простий в установці, легкий в перенесенні (його вага 3,05 кг), комфортний у використанні. Відпочинок в такому наметі буде приємним, а сон міцним. Намет має 2 тамбура, в яких можна розмістити необхідні вам речі.
Особливості:
- Намет оснащений алюмінієвими дугами діаметром 9,5 мм, які при незначному збільшенні ваги надають конструкції додаткову жорсткість і роблять намет вітростійким.
- Дно моделі Steady 2 виготовлено з цупкого довговічного матеріалу, з рівнем водонепроникності 10 000 мм водяного стовпа. Кути в місцях кріплення петель посилені додатковим шаром тканини. Всі шви дна проклеєні PU-стрічкою.
- Вузли кріплення петель на зовнішньому тенті і дні намету прострочені зигзагоподібно, що робить їх більш міцними і надійними.
- Проклеєні шви тенту і дна надають намету додаткову водонепроникність.
- Модель оснащена надійними замками і фурнітурою, які відрізняються високою міцністю і довговічністю
- Спеціальна конструкція Steady 2 передбачає раціональне розташування вентиляційних клапанів - вони знаходяться ближче до верху тенту, що запобігає появі і скупченню конденсату всередині намету. Оснащені липучками.
- Всередині намету розташовується достатня кількість об'ємних і містких кишень, в яких можна компактно розташувати речі першої необхідності.
- Просторий компресійний чохол робить транспортування і зберігання намету комфортним і зручним. Продумана конструкція дозволяє легко і швидко скласти виріб навіть в мокрому вигляді.
- У комплекті йдуть алюмінієві кілочки.
Характеристики:
Тип: 2 місний
Розміри в розгорнутому вигляді: 80+130+50х210х110 см
Верхній шар: Polyester Rip Stop 68D 185T, PU Coating 5000 mm H2O
Нижній шар: Nylon Rip Stop 68D 210T
Підлога: Polyester 150D Oxford, PU Coating 10 000 mm H2O
Каркас: ALU 7001 T6 Ø 9,5 mm
Вага: 3,05 кг
РЕКОМЕНДУЄМО ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RedPoint |
| Країна виробник | Китай |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Форма | Півсфера |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Особливості намету/тенту | Тамбур, Проклеєні шви, Водовідштовхувальне просочення, Антимоскітна сітка, Підвісні полиці, Внутрішні кишені, Вентиляційні вікна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Пісочний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 5000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 3.05 кг |
| Мінімальна вага | 2.85 кг |
| Дуги | |
| Діаметр | 9.5 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 6 550 ₴











