
Тент Tramp Tent 3 х 5 green UTRT-101 (водонепроникний тент від дощу, сонцю та вітру)
2 040 ₴
- Готово до відправки
- Код: UTRT-101
+380 (67) 585-37-06
Київстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тент похідний Tramp Tent 3x5
Тент призначений для захисту від дощу, сонця і вітру.
По всьому периметру вшиті петлі для кріплення розтяжок.
Точки кріплення петель посилені вставками з тканини.
Набір шнурів-розтяжок в комплекті.
Характеристики:
Вага: 1,1 кг
Матеріал тенту: 100% Поліестер 75D/190T Taffeta PU 4000 мм в. ст.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Тип виробу | Тент |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 1.1 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 500 см |
| Ширина | 300 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Кемпінг|Рибалка і Полювання|Вело та мото туризм|Піший та гірський туризим|Універсальна |
| Сезонність | весна -літо - осінь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 040 ₴





