Вакуумний термос виготовлений із високоякісної неіржавкої сталі. Призначений для зберігання гарячих (до 8 годин) і холодних (до 12 годин) напоїв.
Матеріал:
зовнішній шар — ударостійкі стінки з неіржавкої сталі, що запобігають зовнішнім ушкодженням і вм'ятином;
внутрішній шар — неіржавка сталь.
Зручна пробка, що вигвинчується.
Пробка поворотного типу не потрібно повністю викручувати, щоб налити напій. Дно термоса має м'яку пластикову накладку для фіксації виробу на різних поверхнях.
Характеристики:
Виробник: Thermos
Країна-виробник: США
Час збереження тепла: 8 годин
Час збереження холоду: 12 годин
Гарантійний термін: 6 міс
Кількість чашок: 1
Матеріал колби: Нержавіюча сталь
Матеріал корпусу термоса: Нержавіюча сталь
Об'єм: 1 л
Ручка: Немає
Тип термоса: Живильний
Колір: Синій
Габаритні розміри
Вага 530 г
Висота 300 мм
Ширина: 90 мм.
Розмір в упаковці (Ш*В*Г) (см) 9*30*9
Країна реєстрації бренда США
Вага в упаковці, кг: 0,55
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 1.5 мл |
| Помповий механізм | Ні |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Синій |
| Ручка | Є |
| Час збереження тепла | 12 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Кількість чашок | 2 |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Виробник | Mega |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 285 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Вага | 1000 г |
- Ціна: 1 290 ₴






