
Намет туристичний тримісний Tramp Nishe 3 v2 Для походів, риболовлі та військового використання
6 008 ₴
- Готово до відправки
- Код: UTRT-054
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Намет туристичний тримісний Tramp Nishe 3 v2 Для походів, риболовлі та військового використання»
Універсальний двомісний туристичний намет Tramp NISHE 3 (V2) з двома входами, двома тамбурами збільшеного об'єму та площі.
Додаткова консольна дуга збільшує площу та внутрішній об'єм тамбура, підвищує вітростійкість і вітрообтічність намета.
Призначення: піший і гірський туризм, риболовля, відпочинок на природі.
Час використання: весна-літо-осінь
Особливості:
Двошаровий намет з двома входами
Зовнішній тент намета стійкий до ультрафіолетових променів
Зовнішній тент має просочення, що затримує розповсюдження полум'я
Збільшений тамбур
Два вентиляційних клапана
Світловідбиваючі відтяжки та елементи на вентиляції
Всі шви проклеєні
Ідеальний для туристичних походів у весняний, літній та осінній час
Характеристики:
Вага: 4,2 кг
Місткість: 3 чоловіки
Тент: 100% Поліестер 75D/190T RipStop 6000 мм в. ст.
Внутрішній намет: 100% дихаючий поліестер
Дно: 100% Поліестер 75D/190T 8000 мм в. ст.
Каркас: Durapol, Ø 8,5 мм
Розміри: 360 х 220 х 130 см
Розмір в упаковці: 17 x 60 x 20 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 6000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 4.2 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Дюрапол |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 360 см |
| Ширина | 220 см |
| Висота | 130 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 60 см |
| Ширина в упаковке | 17 см |
| Висота в упаковці | 20 см |
- Ціна: 6 008 ₴











