
Намет тримісний Tramp Scout 3 v2 Для походів, риболовлі та військового використання
5 418 ₴
- Готово до відправки
- Код: TRT-056
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Намет тримісний Tramp Scout 3 v2 Для походів, риболовлі та військового використання»
Універсальний тримісний туристичний намет Tramp SCOUT 3 (V2) - простий у встановленні.
Гарно вентильована модель з внутрішнім розташуванням каркасу, двома входами і двома тамбурами по 70 см відмінність від першої версії — велика водостійкість тенту 6 000 мм і дна 8 000 мм.
Призначення:
- Піший та гірський туризм, риболовля, відпочинок на природі.
Особливості:
- Двошаровий намет з двома входами;
- Спочатку встановлюється на дугах внутрішня частина намету, зверху накривається тентом;
- Зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетового випромінювання;
- Зовнішній тент має просочення, що затримує поширення вогню;
- Два вентиляційних клапана;
- Світловідбиваючі відтяжки та елементи на вентиляції;
- Входи внутрішнього намету продубльовані москітною сіткою;
- Всі шви проклеєні;
- Каркас з дюраполю;
- Ідеальний для туристичних походів у весняний, літній і осінній час.
Характеристики:
Кількість місць: 3
Вага, кг: 4
Мінімальний вага, кг: 3,4
Розмір в упаковці, см: 18 x 60 x 20
Кількість тамбурів: 2
Кількість входів: 2
Протимоскітна сітка: так
Вітрозахисний клапан: немає
Розміри намету, см: 220 x 320 х 120
Розміри спального місця, см: 210 x 180
Тамбур (ширина x глибина), см: 220 x 70 / 220 x 70
Висота намету, см: 120
Матеріал каркасу: Durapol
Діаметр каркаса, мм: 8,5
Тканина тенту: 100% Поліестер 75D/190T RipStop 6000 мм в ст
Водостійкість тенту, мм/ст. ст.: 6000
Тканина дна: 100% Поліестер 75D/190T 8000 мм в ст
Водостійкість дна, мм/в. ст.: 8000
Шви проклеєні: так
Можливість окремо встановити тент: немає
Двошаровий намет: так
Вентиляційні вікна: так
Прозорі вікна: немає
Упакування/чохол: так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 6000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 4 кг |
| Мінімальна вага | 3.4 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Дюрапол |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 320 см |
| Ширина | 220 см |
| Висота | 120 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 60 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Висота в упаковці | 18 см |
- Ціна: 5 418 ₴











