Універсальний тент КЕМПІНГ який може використовуватися як душова, роздягальня або туалет. Знімна підлога із армованого терпаулінгу гарантує надійний захист від холоду та вітру в будь-якій місцевості.
Каркас виробу виготовлений з фібергласу 9,5 мм, матеріал тенту виготовлений з водонепроникного поліестеру, в моделі є спеціальні кармани для туалетних речей.
Основні параметри і характеристики:
Габаритні розміри : 225х150х150см
Вага: 2300 г
Колір: зелений
Матеріал: 100% поліестер Taffeta 75D/190T PU 2000 мм в. ст.
Каркас: Fiberglass, Ø 9,5 мм
Комплектація:
тент для туалету/душу КЕМПІНГ (150х150х225см), зелений
сумка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Тип виробу | Тент для душу |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Демісезон |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Особливості намету/тенту | Внутрішні кишені |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 2000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 2.3 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Діаметр | 9.5 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 150 см |
| Ширина | 150 см |
| Висота | 225 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 12 см |
| Ширина в упаковке | 68 см |
| Висота в упаковці | 12 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600 ₴









