
Тент RedPoint Umbra 4x3 (водонепроникний тент від дощу, сонцю та вітру)
2 385 ₴
2 090 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4823082700615
Тент RedPoint Umbra 4x3 - надійна довговічна тканина з високими показниками водонепроникності, посилена, де тільки можна, конструкція, виконана в трьох найзатребуваніших туристами і мандрівниками розмірах.
Особливості тенту RedPoint Umbra 4x3:
- Водонепроникність тенту 4000 мм.
- Тент по всьому периметру посилений (обшитий) стропою 2,5 мм.
- Всі точки кріплення додатково посилені.
- Зигзагоподібні шви в місцях, що зазнають найбільшого навантаження.
- Точка кріплення центральної стійки з внутрішньої сторони додатково посилена.
Технології та матеріали:
Polyester - це загальна назва поліефірних волокон і матеріалів, які отримують, обробляючи поліетилентерефтал. Тканина має високу міцність і зносостійкість. Добре зберігає форму, не мнеться, стійка до світла.
PU - поліуретанове покриття тканини (прозоре), наноситься на внутрішню сторону тканини для отримання таких властивостей, як водонепроникність. Покриття може мати різну товщину. Водонепроникність вимірюється, як висота водяного стовпа в міліметрах, за якого тканина не промокає. Водонепроникною вважаються тканини з водостійкістю понад 1500 мм.
Характеристики:
Артикул: 4823082700615
Вид: тенти
Матеріал тенту: Polyester 185T PU 4000 мм покриття, seam taped
Водонепроникність тенту: 4000 мм
Розміри: 300x400 см
Вага: 1,5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RedPoint |
| Тип виробу | Тент |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Особливості намету/тенту | Навіс |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 1.5 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 300 см |
| Ширина | 400 см |
- Ціна: 2 090 ₴






