
Тент для туалету і душу WC Кемпінг
2 681 ₴
2 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4823082700493
Особливості моделі
Тент для туалету стане у пригоді як на дачі, так і на відпочинку. Легкий та зручний у використанні, його можна розмістити на вулиці та у приміщенні. Вхід закривається на блискавку.
Всередині тенту встановлені підвісні полички для туалетного приладдя. Є вікно з сіткою від москітів і застібкою. Кріплення до каркаса та вхід обладнані стрічкою, що відбиває світло.
Висота тенту ― 2,25 м. Навіть дуже високій людині буде зручно у повний зріст.
Водонепроникність ― 450 мм водяного стовпа.
Характеристики:
Розміри (розгорнутий): 120х120х225 см
Зовнішній тент: поліестер 300 мм H₂O, 190T з PU-покриттям
Підлога: армований поліетилен 120 г/м²
Каркас: фіберглас 2х9,5 мм, сталь 2х16 мм
Вага: 3,95 кг
Комплектація: сумка-чохол
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кемпінг |
| Тип виробу | Тент для душу |
| Кількість входів | 1 |
| Вікна вентиляції | 1 |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Колір | Бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 300 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 3.95 кг |
| Дуги | |
| Кількість дуг | 4 |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Армований поліетилен |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 120 см |
| Висота | 225 см |
- Ціна: 2 399 ₴








