
Термос Tramp Soft Touch 1 л помаранчевий (металевий термос з резиновим покриттям)
955 ₴
- Немає в наявності
- Код: TRC-109-orange
Термос Tramp Soft Touch 1 л - питний термос серії Soft Touch з новим захисним анти-ковзним гумовим Soft - Touch покриттям.
Гумове напилення не дає термосу вислизнути з рук і забезпечує додатковий захист від холоду.
До комплекту входить додаткова пластикова піала. Довго утримується температура, як гарячих, так і холодних напоїв.
Новий яскравий дизайн і форма.
Особливості:
- вкритий спеціальним анти-ковзним гумовим покриттям, термос зручно тримати навіть мокрими руками або на морозі
- укомплектований глухою пробкою з каналами для наливу в напівзакритому стані, що дозволяє довше зберігати тепло
- Широке горлечко дозволяє зручно мити термос
До комплекту входить додаткова пластикова піала
Характерики:
Об' єм: 1 л
Матеріал: Нержавілий сталь марки 18/8 з Soft - Touch гумовим покриттям
Тип пробки: глухий з щілинним типом наливу
Розміри:
Висота - 27,5 см
Діаметр - 9 см
Вага: 527 г
Температурний режим: збереження тепла через 24 години 58 °C
Гарантія - 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 1 мл |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Помаранчевий |
| Ручка | Немає |
| Час збереження тепла | 24 годин |
| Кількість чашок | 2 |
| Виробник | Tramp |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 27.5 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Глибина | 9 мм |
| Вага | 527 г |
- Ціна: 955 ₴




