Подарунок

Намет туристичний тримісний Totem Summer 3 Для походів, риболовлі та військового використання
1 869 ₴
- Готово до відправки
- Код: UTTT-028
+380 (67) 585-37-06
Київстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 195 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Намет туристичний тримісний Totem Summer 3 Для походів, риболовлі та військового використання»
Намет Totem Summer 3 V2
Легкий одношаровий літній тримісний намет для нетривалих походів вихідного дня і відпочинку на природі.
Особливості:
- одношаровий намет
- вхід спального відділення продубльований москітною сіткою
- великий вентиляційний клапан;
- всі шви проклеєні
Характеристики:
Тент: 100% поліестер Taffeta 75D / 190T PU 2000 мм в. ст.
Дно: армований терпаулінг 10000 мм ст. ст.
Каркас: фіберглас 7,9 мм
Вага: 1,97 кг
Розмір в упаковці: 11 x 61 x 12 см.
Розмір : 210 х 180 х 120 см.
ВЕЛИКИЙ ВИБІР НАМЕТІВ ЗІ ЗНИЖКАМИ ДИВИТИСЯ
Характеристики
| Вага | |
|---|---|
| Вага | 1.97 кг |
| Основні | |
| Виробник | Totem |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Сезон | Літо |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Тип виробу | Намет |
| Стан | Новий |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 120 см |
| Ширина | 180 см |
| Довжина | 210 см |
| Дуги | |
| Діаметр | 7.9 мм |
| Дуги | Фіберглас |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 2000 мм вод. ст. |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 61 см |
| Висота в упаковці | 12 см |
| Ширина в упаковке | 11 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 869 ₴











