
Намет Totem PopUP 2 з автоматичним каркасом (саморозкладний, швидкорозкладний намет - автомат)
2 136 ₴
- Готово до відправки
- Код: TTT-033
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Намет Totem PopUP 2 з автоматичним каркасом (саморозкладний, швидкорозкладний намет - автомат)»
Двомісний намет Totem Pop UP 2 з автоматичним каркасом.
Легкий двомісний одношаровий намет тунельного типу з автоматичною системою установки типу «Вісімка».
Призначена для нетривалих аматорських походів вихідного дня в теплу пору року та літнього відпочинку.
Особливості:
Одношарова конструкція тунельного типу.
Каркас (дуги) з склопластика (Fiberglass) — вже вшитий в тент.
Автоматичний тип каркасу — намет сам приймає свою форму, достатньо дістати його з чохла.
Тент з поліестеру з PU-просоченням, водостійкість 2 000 мм H2O.
Підлога намету з армированого терпаулінгу, водонепроникність 10 000 мм H2O.
1 вхід на блискавці, двері дублюються москітною сіткою.
Вітрові відтяжки і сталеві кілочки для фіксації намету (в комплекті).
Сумка-чохол для транспортування.
Характеристики:
Тент: 100% поліестер Taffeta 75D / 190T PU 2000 мм в. ст.
Дно: армированный терпаулінг 10000 мм в. ст.
Каркас: фіберглас 6 мм
Вага: 1,63 кг.
Розмір в упаковці: 67 x 67 x 4 см.
Розмір : 230 х 110 х 90 см.
| Вага | |
|---|---|
| Вага | 1.63 кг |
| Основні | |
| Виробник | Totem |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Сезон | Літо |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Тип виробу | Намет |
| Стан | Новий |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 230 см |
| Дуги | |
| Діаметр | 6 мм |
| Дуги | Фіберглас |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 2000 мм вод. ст. |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 67 см |
| Висота в упаковці | 4 см |
| Ширина в упаковке | 67 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 2 136 ₴










