
Намет шестимісний Totem Hurone 6 V2 Для походів, риболовлі та військового використання
8 322 ₴
- Готово до відправки
- Код: TTT-035
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Намет шестимісний Totem Hurone 6 V2 Для походів, риболовлі та військового використання»
Шестимісний кемпінговий двокімнатний намет Totem Hurone.
Розділений на 2 окремих житлових відсіка просторим сквозним тамбуром, де зручно розмістити речі, зібратися з друзями в непогоду і навіть розмістити кемпінговий стіл і пару стільців.
Висота тамбуру 200 см дозволяє вільно стояти на весь ріст.
Оптимальне рішення для компанії з 6 осіб або для сімейного відпочинку - ви можете розмістити дітей в окремій кімнаті, але при цьому цілком їх контролювати.
Особливості:
- Двошаровий кемпінговий намет з двома входами і великим тамбуром
- Входи всіх спальних відділень продубльовані москітною сіткою
- Два спальних відділення
- Два великих вентиляційних вікна в торцевих стінках
- Всі шви проклеєні
Характеристики:
Тент: 100% поліестер Taffeta 75D / 190T PU 2000 мм в ст
Внутрішній намет: 100% дихаючий поліестер 68D/68D 190T
Дно: армований терпаулінг 10000 мм в. ст.
Каркас: фіберглас 11 мм+ сталь 16 мм
Розмір: 570 х 220 х 200 см
Вага: 8,8 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Тип виробу | Намет |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 6 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 2 |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 8.8 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Сталь |
| Діаметр | 16 мм |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 570 см |
| Висота | 200 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 30 см |
| Ширина в упаковке | 65 см |
| Висота в упаковці | 30 см |
- Ціна: 8 322 ₴






