Подарунок

Намет двомісний Totem Summer 2 Plus V2 Для походів, риболовлі та військового використання
2 492 ₴
- Готово до відправки
- Код: UTTT-030
+380 (67) 585-37-06
Київстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 195 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Намет двомісний Totem Summer 2 Plus V2 Для походів, риболовлі та військового використання»
Легкий одношаровий літній двомісний намет з одним входом і просторим тамбуром для нетривалих походів вихідного дня і відпочинку на природі.
Особливості:
- одношаровий намет
- вхід спального відділення продубльований москітною сіткою
- великий вентиляційний клапан;
- всі шви проклеєні
Характеристики:
Тент: 100% поліестер Taffeta 75D / 190T PU 2000 мм в. ст.
Дно: армований терпаулінг 10000 мм в. ст.
Каркас: фіберглас 7,9 мм
Вага: 2,39 кг
Розмір в упаковці: 14 x 57 x 12 см.
Розмір : 235 х 145 х 110 см.
ВЕЛИКИЙ ВИБІР НАМЕТІВ ЗІ ЗНИЖКАМИ ДИВИТИСЬ
Характеристики
| Вага | |
|---|---|
| Вага | 2.39 кг |
| Основні | |
| Виробник | Totem |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Сезон | Літо |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Тип виробу | Намет |
| Стан | Новий |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 110 см |
| Ширина | 145 см |
| Довжина | 235 см |
| Дуги | |
| Діаметр | 7.9 мм |
| Дуги | Фіберглас |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 2000 мм вод. ст. |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 57 см |
| Висота в упаковці | 12 см |
| Ширина в упаковке | 14 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 492 ₴











