
Тент зі стійками Tramp Lite Tent blue 440 х 440 см (водонепроникний тент від дощу, сонцю та вітру)
2 082 ₴
- Готово до відправки
- Код: TLT-036
Тент Tramp Lite Tent blue
Дана модель стане ідеальним рішенням для відпочинку на повітрі в літній час і з легкістю врятує Вас від легкої негоди або жаркого сонця.
Тент Tramp Lite Tent blue має спеціальне просочення, що захищає його від ультрафіолетового випромінювання, вітру, дощу і перешкоджає поширенню вогню.
Тент Tramp Lite Tent blue — це зручний тент із стійками, який простий в установці і не займаючи багато місця, здатний надати мандрівникам просторний внутрішній простір.
Особливості:
Конструкція тенту влаштована таким чином, що забезпечується максимальне поглинання сонячних променів і утворюється постійна тінь незалежно від розташування моделі.
Характеристики:
Матеріал тенту: 100% поліестер 75D/190T Dry Tech WR PU 3000
каркас: сталь 16 мм
розмір: 440 x 440 см.
вага: 2.3 кг
висота стійок: 230 см.
колір: синій
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Тип виробу | Тент |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 2.3 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Сталь |
| Діаметр | 16 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 440 см |
| Ширина | 440 см |
| Висота | 230 см |
- Ціна: 2 082 ₴



