
Намет тримісний експедиційний Tramp ROCK 3 (V2) Зелений Для походів, риболовлі та військового використання
11 185 ₴
- Готово до відправки
- Код: TRT-028-green
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Намет тримісний експедиційний Tramp ROCK 3 (V2) Зелений Для походів, риболовлі та військового використання»
Тримісний експедиційний намет Tramp Rock 3 (V2) Зелений з двома входами і двома тамбурами.
Три зовнішні дуги забезпечують виняткову стійкість намету до сильного вітру, снігу і дощу.
Перевага використання в конструкції намету зовнішніх дуг:
Зручність установки під час дощу (спочатку ставиться тент, а потім під прикриттям пристібається внутрішній намет, який залишається сухим).
Можливість значно швидше складати і ставити сухий намет — досить дістати (або ввести) дуги в кишені на тенті.
Конструкція намету більш вітростійка, ніж класичний намет з дугами "всередині", за рахунок більш сильного натягування тенту і жорсткої фіксації дуг.
Зовнішні дуги сильніше натягують зовнішній тент, за рахунок чого конденсант швидше скочується по його внутрішній поверхні, не затікає в спальний відсік.
Завдяки зовнішньому розташуванню дуг простору між шарами намету стає більше за рахунок чого поліпшується вентиляція і знижується кількість конденсату.
Забезпечений сніговою спідницею.
Чудові характеристики матеріалів, надійна конструкція, перевірена в різноманітних умовах, міцні алюмінієві дуги — ось те, що потрібно справжньому мандрівнику!
Призначення: піший та гірський туризм, альпінізм і зимові походи
Час використання: весна-літо-осінь-зима
Особливості:
Підвищена вітро і сніго стійкість.
Конструкція: двошарова "півсфера"
Розташування дуг: 3 зовнішні, над тентом
Зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетового випромінювання
Зовнішній тент має просочення, що затримує поширення вогню
Додаткова консольна дуга збільшує площу і внутрішній об'єм тамбура, підвищує вітростійкість і вітрообтікаємість намету.
Два входи два тамбури
Два вентиляційних вікна з можливістю відкриття зсередини намету
Світловідбиваючі відтяжки та елементи вентиляції
Всі шви проклеєні
Снігова спідниця
Комплектується 3-хгранними кілочками яскравого кольору
Ідеальний для серйозних туристичних походів і тривалих експедицій в будь-який час року і при будь-яких погодних умовах
Характеристики:
Тип: Експедиційний намет
Кількість місць: 3
Вага намету: 4,6 кг
Розміри: 330х220х130 см
Кількість входів: 2
Матеріал каркасу: ALU 7006 8,5 мм
Матеріал дна: 100% поліестер 75D/190T 10000 мм в ст
Матеріал тенту: 100% поліестер 75D/190T Diamond RipStop PU, 8000 мм в ст
Матеріал внутрішнього намету: 100% дихаючий поліестер RipStop
Кілочки: Алюмінієві
Розмір в упаковці: 20x47x23 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Експедиційні |
| Сезон | Всесезонний |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 4.6 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 47 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Висота в упаковці | 23 см |
- Ціна: 11 185 ₴











