
Намет двомісний експедиційного класу Tramp Sarma 2 (V2) Для походів, риболовлі та військового використання
8 568 ₴
- Готово до відправки
- Код: UTRT-030-green
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Намет двомісний експедиційного класу Tramp Sarma 2 (V2) Для походів, риболовлі та військового використання»
Двомісний намет експедиційного класу Tramp SARMA 2 (V2) Зелений.
Завдяки особливій конструкції каркасу (дуги перетинаються у двох точках) модель володіє підвищеною стійкістю проти сильного вітру, снігу і дощу.
Призначена для використання в найсуворіших погодних умовах.
Призначення: альпінізм, гірський і піший туризм, вело-походи і мото подорожі.
Час використання: зима, весна, літо і осінь
Особливості:
- Двошаровий намет з двома входами і 2 тамбурами
- Зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетового випромінювання
- Зовнішній тент має просочення, що затримує розповсюдження вогню
- Два вентиляційних клапана з можливістю відкриття зсередини намету
- Двері дубльовані антимоскітною сіткою
- Всі шви проклеєні
- Світловідбиваючі відтяжки і елементи на вікнах вентиляції
- Захисна спідниця від вітру та снігу
- Комплектується 3-граними кілками яскравого кольору
Характеристики:
Вага: 2,9 кг
Розміри : 260*222*102
Матеріал Тента: 100% поліестер 75D/190T Diamond Ripstop PU, 8000 мм у ст
Внутрішній матеріал намета: 100% дихаючий поліестер RipStop
Матеріал дна: 100% поліестер 75D/190T 10000 мм у ст
Каркас: сплав ALU 7006 8,5 мм
Розміри спального місця+: 209 х 113 х 115 см
Розмір в упаковці: 18x40x16 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Експедиційні |
| Сезон | Всесезонний |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Форма | Півсфера |
| Особливості намету/тенту | Проклеєні шви, Тамбур, Вітрозахисна/снігозахисна спідниця, Вогнетривке просочення, Водовідштовхувальне просочення |
| Колір | Зелений |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 2.9 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 40 см |
| Ширина в упаковке | 18 см |
| Висота в упаковці | 16 см |
- Ціна: 8 568 ₴











