
Двомісний туристичний намет Tramp Bike 2 (V2) Зелений Для походів, риболовлі та військового використання
6 416 ₴
- Готово до відправки
- Код: UTRT-020-green
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Двомісний туристичний намет Tramp Bike 2 (V2) Зелений Для походів, риболовлі та військового використання»
Намет Tramp Bike 2 (v2) Зелений
Двошаровий намет з одним входом Tramp Bike 2 v2 - вибір багатьох професійних туристів і мандрівників.
Експедиційна модель конструкції тунельного типу орієнтована на складні тривалі походи експедиції, в тому числі в складних погодних умовах.
Поєднує в собі продуману функціональність (збільшений тамбур, сніжна спідниця) і невелику вагу.
Призначення: пішохідний, гірський і вело туризм, альпінізм і зимові походи
Час використання: 4 сезони
Особливості :
Конструкція "напівбочка"
Збільшений тамбур
Снігова спідниця
Зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетового випромінювання
Зовнішній тент має просочення, що затримує поширення вогню
Два вентиляційних клапана
Всі шви проклеєні
Світловідбиваючі відтяжки та елементи вентиляції
Комплектується 3-гранними кілочками яскравого кольору
Ідеальний для серйозних туристичних походів у будь-який час року і при будь-яких погодних умовах
Характеристики:
Тип: Експедиційний намет
Кількість місць: 2
Вага намету: 2,3 кг
Розміри: 350 х 120 см
Кількість входів: 1
Матеріал каркаса: ALU 7006 8,5 мм
Матеріал дна: 100% поліестер 75D/190T 10000 мм в ст
Матеріал тенту: 100% поліестер 75D/190T Diamond RipStop PU, 8000 мм в ст
Матеріал внутрішнього намету: 100% дихаючий поліестер RipStop
Кілочки: Алюмінієві
Розмір в упаковці: 18 x 37 x 16 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Експедиційні |
| Сезон | Всесезонний |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Форма | Напівбочка |
| Колір | Зелений |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 2.3 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 37 см |
| Ширина в упаковке | 18 см |
| Висота в упаковці | 16 см |
- Ціна: 6 416 ₴











