
Намет чотиримісний експедиційний Tramp Mountain 4 (V2) Зелений (палатка для військових Трамп)
11 914 ₴
- Готово до відправки
- Код: UTRT-024-green
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Намет чотиримісний експедиційний Tramp Mountain 4 (V2) Зелений (палатка для військових Трамп)»
Експедиційний чотиримісний намет Tramp Mountain 4 (V2) Зелений.
Трехдуговая модель конструкції "півсфера" з просторим тамбуром, двома входами і сніжної спідницею по периметру зовнішнього тенту.
Чудові характеристики матеріалів, надійна конструкція, перевірена в різноманітних умовах, міцні алюмінієві дуги — ось те, що потрібно справжньому мандрівнику!
Призначення: піший та гірський туризм, альпінізм і зимові походи
Час використання: весна-літо-осінь-зима
Особливості :
- алюмінієвий каркас
- снігова спідниця для захисту від снігу, дощу і вітру
- 2 входи і 2 тамбура
- великий основний місткий тамбур
- входи внутрішнього намету продубльовані москітною сіткою
- двошарова конструкція
- зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетового випромінювання
- зовнішній тент має просочення, що затримує поширення вогню
- світловідбиваючі відтяжки та елементи вентиляції
- два вентиляційних вікна
- всі шви проклеєні
- комплектується 3-хгранными кілочками яскравого кольору
- ідеальний для серйозних туристичних походів у будь-який час року і будь-яких погодних умовах
Характеристики:
Тип: Експедиційний намет
Кількість місць: 4
Вага намету: 5.2 кг
Розміри: 410х220х130 см
Кількість входів: 2
Матеріал каркаса: ALU 7006 8,5 мм
Матеріал дна: 100% поліестер 75D/190T 10000 мм в ст
Матеріал тенту: 100% поліестер 75D/190T Diamond RipStop PU, 8000 мм в ст
Матеріал внутрішнього намету: 100% дихаючий поліестер RipStop
Кілочки: Алюмінієві
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Експедиційні |
| Сезон | Всесезонний |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Форма | Півсфера |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Проклеєні шви, Тамбур, Вітрозахисна/снігозахисна спідниця, Вогнетривке просочення, Водовідштовхувальне просочення |
| Колір | Зелений |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 5.2 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 11 914 ₴











