
Палатка туристична тримісна Tramp Peak 3 (V2) Для походів, риболовлі та військового використання
8 998 ₴
- Готово до відправки
- Код: UTRT-026-green
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Палатка туристична тримісна Tramp Peak 3 (V2) Для походів, риболовлі та військового використання»
Тримісний експедиційний намет Tramp Peak 3 (V2) з двома входами, двома тамбурами збільшеного об'єму і площі.
Додаткова консольна дуга збільшує площу і внутрішній об'єм тамбура, підвищує вітростійкість і вітрообтікаємість намету. Забезпечений сніговою спідницею.
Чудові характеристики матеріалів, надійна конструкція, перевірена в різноманітних умовах, міцні алюмінієві дуги — ось те, що потрібно справжньому мандрівнику!
Призначення: піший та гірський туризм, альпінізм і зимові походи
Час використання: весна-літо-осінь-зима
Особливості:
Конструкція: двошарова "півсфера"
Снігова спідниця
Розташування дуг: внутрішнє, під тентом
Зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетового випромінювання
Зовнішній тент має просочення, що затримує поширення вогню
Додаткова консольна дуга збільшує площу і внутрішній об'єм тамбура, підвищує вітростійкість і вітрообтікаємість намету.
Збільшений тамбур
Світловідбиваючі відтяжки та елементи вентиляції
Два вентиляційних вікна
Всі шви проклеєні
Снігова спідниця
Комплектується 3-гранними кілочками яскравого кольору
Ідеальний для серйозних туристичних походів і тривалих експедицій в будь-який час року і при будь-яких погодних умовах
Характеристики :
Тип: Експедиційний намет
Кількість входів: 2
Кількість місць: 3
Вага намету: 3,5 кг
Тент: 100% поліестер 75D/190T Diamond Rip-Stop PU, 8000 мм в ст
Внутрішній намет: 100% дихаючий поліестер Rip-Stop
Дно: 100% поліестер 75D/190T 10000 мм в ст
Каркас: сплав ALU 7006 Ø 8,5 мм
Розмір: 360*220*120 см
Розмір в упаковці: 23x41x24 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Експедиційні |
| Сезон | Всесезонний |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Форма | Півсфера |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Колір | Зелений |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 3.5 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 23 см |
| Ширина в упаковке | 41 см |
| Висота в упаковці | 24 см |
- Ціна: 8 998 ₴











