
Намет тримісний експедиційний Tramp Cave 3 (V2) Зелений Для походів, риболовлі та військового використання
12 015 ₴
- Готово до відправки
- Код: UTRT-021-green
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Намет тримісний експедиційний Tramp Cave 3 (V2) Зелений Для походів, риболовлі та військового використання»
Намет Tramp Cave 3 (V2) Зелений
TRAMP CAVE 3 (V2) - тримісний намет експедиційного класу з 3 входами – 2 з тамбура, один з тильної сторони, з великим тамбуром для зберігання спорядження або організації кухні.
Каркас – алюмінієвий, розташування каркаса - внутрішнє.
Намет по всьому периметру обшитий сніговою спідницею, яка захищає від снігу, дощу і сильного вітру.
Вентиляційна система складається з 3 вікон - 2 в куполі спального відсіку і одне додаткове в тамбурі.
Призначення: піший та гірський туризм, альпінізм, тривалі треккинги або експедиції в райони зі складними погодними умовами.
Час використання: зима, весна, літо, осінь
Особливості:
Двошаровий намет з трьома входами
Зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетового випромінювання
Зовнішній тент має просочення, що затримує поширення вогню
Величезний тамбур з двома входами
Два вентиляційних клапана з можливістю відкриття зсередини намету
Всі шви проклеєні
Світловідбиваючі відтяжки та елементи вентиляції
Снігова спідниця
Комплектується 3-хгранными кілочками яскравого кольору
Характеристики:
Вага: 5,3 кг
Тент: 100% поліестер 75D/190T Diamond RipStop PU, 8000 мм в ст
Внутрішній намет: 100% дихаючий поліестер RipStop
Дно: 100% поліестер 75D/190T 10000 мм в ст
Каркас: сплав ALU 7006 8,5 мм
Розмір: 490 х 220 х 130 см.
Розмір в упаковці: 26 x 50 x 23 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Експедиційні |
| Сезон | Всесезонний |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість входів | 3 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Особливості намету/тенту | Проклеєні шви, Тамбур, Вітрозахисна/снігозахисна спідниця, Вогнетривке просочення, Водовідштовхувальне просочення |
| Колір | Зелений |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 5.3 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 26 см |
| Ширина в упаковке | 50 см |
| Висота в упаковці | 23 см |
- Ціна: 12 015 ₴











