
Намет камуфляжний Tramp Lite Hunter 2 (намет для військових Трамп)
4 245 ₴
- Готово до відправки
- Код: UTLT-008
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Намет камуфляжний Tramp Lite Hunter 2 (намет для військових Трамп)»
Двомісний намет Tramp Lite Hunter2
Камуфляжного забарвлення з двома входами для професійних мисливців, рибалок, туристів та військових.
Входи намету закриті москітними сітками.
Призначений для походів полювання і риболовлі в весняний, літній і осінній час.
Особливості:
Двошаровий намет камуфляжного забарвлення з двома входами
Входи спальних відділень продубльовані москітною сіткою
Додаткова консольна дуга збільшує внутрішній об'єм намету, вітростійкість і розміри тамбурів
Два збільшених тамбура
Два вентиляційних клапана, всі шви проклеєні
Характеристики:
Тент: 100% поліестер 75D/190T WR PU 4000 мм. в. ст.
Внутрішній намет: 100% дихаючий поліестер
Дно: армований терпаулінг 10000 мм в. ст.
Каркас: фіберглас 7,9 мм
Вага: 3,44 кг
Місткість: 2 чол.
Розмір в упаковці: 20x57x16 см
Розмір: 290 х 150 х 120 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Форма | Півсфера |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Проклеєні шви, Тамбур |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 3.44 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Діаметр | 7.9 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 20 см |
| Ширина в упаковке | 57 см |
| Висота в упаковці | 16 см |
- Ціна: 4 245 ₴











