
Намет тримісний універсальний Tramp Lite Fly 3 Для походів, риболовлі та військового використання
3 364 ₴
- Готово до відправки
- Код: UTLT-003-sand
+380 (67) 585-37-06
Київстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тримісний універсальний туристичний намет Tramp Lite Fly 3
Призначений для нескладних і нетривалих туристичних походів і відпочинку на природі у весняний, літній і осінній час.
Особливості:
- Одношаровий намет з містким тамбуром
- Вхід спального відділення продубльований москітною сіткою
- Всі шви проклеєні
- Вентиляційне вікно у верхівці купола
Характеристики:
Вага: 3,28 кг
Розміри: 210х280х120 см.
Тент: 100% поліестер 75D/190T WR PU 4000 мм. в. ст.
Каркас: фіберглас 7,9 мм
Дно: армований терпаулінг 10000 мм в. ст.
Розмір в упаковці: 54х15,5х15,5 см
ВЕЛИКИЙ ВИБІР НАМЕТІВ ЗІ ЗНИЖКАМИ ДИВИТИСЯ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Проклеєні шви, Тамбур |
| Колір | Пісочний |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 3.28 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Діаметр | 7.9 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 280 см |
| Ширина | 210 см |
| Висота | 120 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 54 см |
| Ширина в упаковке | 15.5 см |
| Висота в упаковці | 15.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 364 ₴









