
Намет тримісний Tramp Lite Tourist 3 олива Для походів, риболовлі та військового використання
4 037 ₴
- Готово до відправки
- Код: TLT-002-olive
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Намет тримісний Tramp Lite Tourist 3 олива Для походів, риболовлі та військового використання»
Туристичний тримісний намет Tramp Lite Tourist 3
Призначений для походів і тривалих подорожей в теплу пору року.
Модель чудово вентилюється, дякуючи 2 симетрично розташованим великим входам в намет і системі вентиляційних вікон.
Час використання: з травня по вересень.
Особливості:
- Двошаровий намет з двома входами
- Два симетрично розташованих тамбура збільшеного розміру
- Вхід спального відділення продубльований москітною сіткою
- Два вентиляційних вікна
- Всі шви проклеєні
Характеристики:
Тент: 100% поліестер 75D/190T WR PU 4000 мм. в. ст.
Внутрішній намет: 100% дихаючий поліестер
Дно: армований терпаулінг 10000 мм в. ст.
Каркас: фіберглас 7,9 мм
Вага: 3,54 кг
Розміри: 320 х 210 х 120 см
Розмір в упаковці: 54х16,5х16,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Оливковий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 3.54 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Діаметр | 7.9 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 54 см |
| Ширина в упаковке | 16.5 см |
| Висота в упаковці | 16.5 см |
- Ціна: 4 037 ₴







