
Намет-шатер Tramp Lite Bungalow альтанка туристична з москітною сіткою для кемпінгу та дачі
7 182 ₴
- Немає в наявності
- Код: TLT-015.06
+380 (67) 585-37-06
Київстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шатро Tramp Lite Bungalow
Полегшений кемпінговий шатро-тент Tramp Lite BUNGALOW чотиригранної форми з 2 входами – оптимальний для відпочинку на відкритому повітрі в літній час, рятуює від легкої негоди, сонця і комах.
Призначений для організації, кухні, їдальні або кают-кампанії в кемпинговому або туристичному таборі.
Особливості:
- Тент обладнаний спідницею
- Міцний каркас із сталевих стійок
- Без дна
- Зручні великі розміри
- Протимоскітна сітка і убираюча зовнішній полог на обох вхідних отворах
- Вітростійкість низька
Характеристики:
Тент: 100% Поліестер 75D/190T WR PU 4000 мм ст. ст.
Каркас: сталь 16 мм
Вага: 7 кг
Розмір: 300 х 300 х 225 см
Розмір в упаковці: 20 x 76 x 22 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Тип виробу | Тент-шатер |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Демісезон |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 7 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Сталь |
| Діаметр | 16 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 300 см |
| Ширина | 300 см |
| Висота | 225 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 20 см |
| Ширина в упаковке | 76 см |
| Висота в упаковці | 22 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 182 ₴










