
Намет Totem Chinook 4 (v2) UTTT-017 Для походів, риболовлі та військового використання
4 005 ₴
- Готово до відправки
- Код: UTTT-017
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Намет Totem Chinook 4 (v2) UTTT-017 Для походів, риболовлі та військового використання»
Намет Totem Chinook 4
Універсальний чотиримісний намет Totem Chinook 4 - тридугова модель конструкції "напівсфера" з просторим тамбуром і одним входом.
Час використання: весна, літо , осінь.
Призначення: нескладні походи, риболовля, відпочинок на природі.
Особливості:
- великий місткий тамбур
- вхід внутрішнього намету продубльований москітною сіткою
- двошарова конструкція
- два вентиляційних клапана
- всі шви проклеєні
Характеристики:
Тип: Універсальний намет
Кількість місць: 4
Кількість входів: 1
Матеріал тента: 100% поліестер Taffeta 75D / 190T PU 2000 мм в. ст.
Матеріал внутрішнього намету: 100% дихаючий polyester 68D/68D 190T
Матеріал дна: армований терпаулінг 10000 мм в. ст.
Матеріал каркаса: фіберглас 7,9 мм
Вага намету: 3,2 кг
Розміри: 340 х 250 х 140 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Форма | Півсфера |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Проклеєні шви, Тамбур, Вентиляційні вікна |
| Колір | Зелений |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 2000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 3.2 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Діаметр | 7.9 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 4 005 ₴










