
Намет Totem Bluebird (легкий намет для військових)
1 491 ₴
- Готово до відправки
- Код: UTTT-015
Намет Totem Bluebird.
Легкий компактний одношаровий літній двомісний намет конструкції "будиночок" для нетривалих походів вихідного дня, риболовлі й відпочинку на природі.
Намет можна встановлювати або на сталевих стійках (входять в комплект) або на трекінгові палки, або розтягувати за стовбури дерев.
Особливості:
- кострукция "будиночок" - намет можна встановлювати на трекінгові палки залишивши сталеві стійки будинку, заощадивши вагу
- одношаровий намет
- вхід спального відділення продубльований москітною сіткою
- великий вентиляційний клапан
- Всі шви проклеєні
Характеристики:
Тент: 100% поліестер Taffeta 75D / 190T PU 2000 мм в. ст.
Дно: армований терпаулинг 10000 мм в. ст.
Каркас: сталь 16 мм
Вага: 1,5 кг
Розмір : 205 х 120 х 100 см.
Розмір в упаковці: 11 x 64 x 11 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 2000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 1.5 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Сталь |
| Діаметр | 16 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 64 см |
| Ширина в упаковке | 11 см |
| Висота в упаковці | 11 см |
- Ціна: 1 491 ₴









